Barcode: 0826766780983
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.1 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Potatoes, broccoli, red bell pepper, yellow bell pepper.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pain aux noix
Leclerc
C
creamy original
violife
D NOVA 4
Del monte, crushed pineapple
Del Monte, Del Monte Foods
C NOVA 3
Sourdough bread
Nature's Promise
C NOVA 3
Açaí parfait w/granola and berries
Ready2eat
NOVA 4
Seeländer Spinatspäzli
Migros
C NOVA 3
Pain au Son
Leclerc
C NOVA 4
60% Whole Wheat Kaiser
Superstore
B NOVA 4
bio ginger shot
solevita
C NOVA 1
French Bread with Sesame Seeds
Real Canadian Superstore
NOVA 4
Fouées
(sans marque)
NOVA 1
Organic Tart Cherry Butter, Tart Cherry
D