Barcode: 0073124003219
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 266.0 kcal |
| Fat | 3.1 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 51.6 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 7.8 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
ENRICHED WHEAT FLOUR
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Spanish rice pudding
Goshua
B NOVA 4 Eco-Score B
Yaourt Soja Cerise Griotte
Sojasun
C NOVA 4 Eco-Score A
Dessert lacté aux fruits 0,1% stérilisé UHT - Fraise
Elle & Vire, Elle&Vire International, Savencia
A NOVA 4
kéfir 500g
Reina
C Eco-Score E
Assortiment de chocolat noir
Aldi,Gourmet Finest Cuisine
E NOVA 4
Rollitos de primavera
Ta-Tung
C NOVA 4 Eco-Score D
Wholegrain Wheat Biscuits
Bokomo Weet-Bix
D NOVA 3 Eco-Score C
Crema de chocolate belga
Goshua
C NOVA 4 Eco-Score B
Yaourt myrtille
Elle & Vire, Elle&Vire International
A NOVA 4
Citron vert à diluer sans sucres ajoutés
Pulco
NOVA 1