Barcode: 7622210562951
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 13.0 g |
Ingredients
Maltodextrina, ácido cítrico, citrato de sodio, edulcorantes artificiales (aspartame* 5 g/100 g y acesulfame potásico 1 g/100 g). ácido málico, colorantes (rojo allura AC y azul brillante FCF), saborizante artificial y natural a jamaica, extracto natural de jamaica (1 %), dióxido de silicio y ácido ascórbico (vitamina C). FENILCETONURICOS: CONTIENE FENILALANINA
Additives
e129
e133
e296
e330
e331
e951
Related Products in Beverages
Негазирана билкова напитка със стевия, мента, жълт кантарион и аромат на лимон и бъз
Life stream
C NOVA 4
Strawberry milk
My day
C NOVA 4
Derby cola
C NOVA 4
Шуменско
Шуменско
NOVA 3
Лимонада за Вино
Nova Trade
C NOVA 4
Carlsberg 0.0% alc beer
Carlsberg
B NOVA 4
Светла бира
Шуменско
NOVA 3
Concentrated syrup Rose
ot Mazzetto
NOVA 3
Безалкохолна напитка с горски плодове
SOMERSBY
E NOVA 4
Газирана безалкохолна напитка с вкус манго с подсладители
Aspasia
C NOVA 4
Лимонада
Aspasia
C NOVA 4
Кола
Нова Трейд ЕооД
E NOVA 4