Barcode: 0884853800198
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 600.0 kcal |
| Fat | 55.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 17.5 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Almonds (vegetable oil canola, safflower and/or sunflower, sea salt, corn maltodestrin, natural hickory smoke flavor, yeast hydrolyzed corn and soy protein, natural flavors).
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Landies Candies, 56% Dark Chocolate For Wine
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Landies Candies, Vanilla Creme Filled Chocolate Covered Pretzels
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Landies Candies, Pretzels, Cashew Butter, White Candy
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Gourmet Pretzel, Dark Chocolate With Peppermint Candy
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Heinz, Dip & Go!, Jalapeno Yellow Mustard With Pretzels
Heinz
E NOVA 4
Heinz, Mustard & Pretzels Dippers
Heinz
E NOVA 4
Pretzel bark dark chocolate
E NOVA 4
Landies candies, gourmet pretzel with toffee, milk chocolate, milk chocolate
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Tea biscuits
Siro
C NOVA 4
Landies Candies, Cake Topper With Candle, Milk Chocolate
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Landies Candies, Chocolate For Wine
Landies Candies Co. Inc.
E NOVA 4
Landies Candies, Dark Chocolate Covered Pretzels, Almond Butter
Landies Candies Co. Inc.
D NOVA 4