Barcode: 6111031004029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 474.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 9.3 g |
| Carbohydrates | 69.0 g |
| of which sugars | 29.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
farine de blé. sucre. caramel. syrup. pear. huile végétale. cacao maigre en poudre. poudre à lever
Related Products in Snacks
Gomitas de pectina GOMAROMAS
BALMORO
E NOVA 4
Moment Big Choco Chips Dark Chocolate
Gullón, Moment
E NOVA 4
Fruit filled cookies
D NOVA 4
Oreo Original
Oreo,Mondeléz,Nabisco
E NOVA 4
pain à la crème
Auchan
D NOVA 4
Smoky bbq crunch
Graze
A NOVA 4
Coconut wafer 4 pack
Cocosette
E NOVA 4
Caramels traditionnels au beurre salé
Carabreizh
E NOVA 4
Pépito pockitos chocolat au lait
LU
E NOVA 4
Club Social Original
Nabisco,Club Social
D NOVA 3
Takis Bkue Heat
Takis
E NOVA 4
Oreo Original
Nabisco,Oreo
E NOVA 4