Barcode: 41051825
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, _Gerstenmalz_, Hopfen
Allergens
gluten
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
LongHorn Steakhouse, Chocolate Milk
LongHorn Steakhouse
E
Multi Sola
Sola
E
Dvojni C
Fructal
E NOVA 4
Dunkin' Donuts, Sweet Tea, Blueberry, Large
Dunkin' Donuts
B
Sola Ice Tea
Sola
E NOVA 4
sok pomaranča naranča
m minute,minute,mercator minute,Konzum
C NOVA 1
Radler Izotonic
Union
Dvojni C
Fructal
E NOVA 4
Marelica
fructal
E NOVA 4
Radler grenivka
Union
NOVA 4
Red Robin, Canyon Road White Zinfandel, 6 Oz
Red Robin
C
Perkins, Copa Chardonnay
Perkins
C