Barcode: 4901411001975
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 29.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.2 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
麦芽、ホップ、大麦、_コーン_、糖類(国内製造)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tranebærnektar
Eldorado,NEN Produkter,NEN,Unil
E NOVA 3
Eple Juice Fra Konsentrat
Eldorado,Lerum,Unil
D NOVA 1
Appelsinsmak
Unil as
E NOVA 4
Iste Fersken
Eldorado,Unil,Lerum
D NOVA 4
Sitron & Lime Kullsyredrikk
FLO,Unil,Vilje
D
Eplejuice fra konsentrat
Eldorado,Unil
Julebrus
Unil
E NOVA 4
Appelsinjuice fra Konsentrat
Eldorado,Unil
NOVA 1
Brus Appelsinsmak Uten Sukker
Unil as
C NOVA 4
Påskebrus Uten Tilsatt Sukker
Eldorado,Arendals Bryggeri,Unil
C NOVA 4
Iste smak av Fersken Uten Sukker
Eldorado
NOVA 4
Drikkeklar Sitronlimonade med ingefær
Eldorado,NEN,NEN Produkter,Unil
E NOVA 4