Barcode: 4901411512419
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
麦芽、ホップ、大麦、_コーン_、糖類(国内製造)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Toasted Marshmallow Syrup
Monin
NOVA 4
French Vanilla Classic Syrup
DaVinci Gourmet
NOVA 4
Dark Chocolate Syrup
Monin
NOVA 4
Oberon Eclipse
Bell's
Chocolate Whole Milk
The Fresh Market
E NOVA 4
Vita Malt Plus Bout
Vita malt
E NOVA 4
Vita Malt Classic
Vita Malt
E NOVA 4
ice tea refreshing peach
Albert Heijn
D NOVA 4
Cola
Faygo, Faygo Beverages Inc.
E NOVA 4
Lite Coconut Milk, unsweetened
Thai Kitchen
D NOVA 1
Blomberg’s Alkoholfri Gløgg
Blomberg’s, Anora Group, AMO
NOVA 4
Sobe Water Strawberry Kiwi 20 Fluid Ounce Plastic Bottle
Sobe
D NOVA 4