Barcode: 4901411046785
Tanrei Platinum Double
by Kirin
Processing
NOVA 4
Labels
low or no sugar
no sugar
Available in
japan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
麦芽、ホップ、大麦、糖類、アルコール(国内製造)/香料、乳化剤、酸化剤、甘味料(アセスルファムK)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tom milk vanille
Tom Milk
E NOVA 4
Kima
E NOVA 4
Laranjada
Melo Abreu
NOVA 4
Maca Biológica
Frisch's Big Boy, Orange Juice, 12 Fl Oz
Frisch's Big Boy
C
Zaxby's, Unsweet Tea, 32 Oz
Zaxby's
B
Manga e Maracujá
Frutea
D NOVA 4
Macaccino Bio - 250 GR - Iswari
Iswari
E NOVA 3
Apple Cider
Somersby
NOVA 4
Laranjada
Laranjada
E NOVA 4
Sbarro, SoBe Lean Cranberry Grapefruit
Sbarro
B
Brisa maracuja sem açucar
C NOVA 4