Barcode: 3770011665112
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 98.0 kcal |
| Fat | 2.3 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 7.2 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 6.4 g |
| Proteins | 4.2 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Oignons, cornichons, algues (14,4 %) bretonnes, jus de citron, huile
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gazpacho fresco
el gourmet de andalucia
A NOVA 3
Hummus mango
Taste Shukran
A NOVA 3
Fresa y plátano
Smileat
A NOVA 1
Hummus Trufa
Shukran
A NOVA 4
Dulce de Manzana
Paiarrop
D NOVA 4
Hummus aguacate
Taste Shukran
B NOVA 3
Valencian Orange Preserve, Valencian Orange
C NOVA 3
Mutabal Natural 100%
Shukran
C NOVA 3
Petit Pot De Pomme Et Orange Biologique Smileat 130 GR 4M+
SMILEAT
NOVA 1
Hummus tomate y albahaca
Shukran
A NOVA 3
Pate de figue
Paiarrop
D NOVA 4
Pâte de Coing
Paiarrop
D NOVA 4