Barcode: 0078742134031
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.4 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.4 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
shrimp, water, salt, sodium tripolyphosphate, sodium bisulfite
Additives
e222
e452
e452vi
Related Products
Starbucks, Teavana Shaken Berry Sangria Herbal Tea, Trenta Iced
Starbucks
B
PROTEIN ALMENDRA BALLS
UNDER FIVE
Zaxby's, Chicken Finger Sandwich Meal
Zaxby's
E
Popeyes, Bacon Biscuit
Popeyes
E
Tim Hortons, Boston Cream Donut
Tim Hortons
D
Signature
Kirkland
E NOVA 4
Steak 'N Shake, Cookies N Cream Milkshake, Regular
Steak 'N Shake
E
The Capital Grille, Classic Creme Brulee
The Capital Grille
E
Whataburger, Sprite, Small, 20 Oz
Whataburger
B
Sonic, Cherry Limeade, Wacky Pack
Sonic
E