Barcode: 0082318904300
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 15.3 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Pacific cod
Related Products in Seafood
tuna
Dardanel
D
Toskanska salata sa skušom
Il Capitano
C
Karides
Fish Fish Kayıkçı
A NOVA 1
TUNJEVINA
Delhaize
A NOVA 4
Canned Tuna
Dardanel
C NOVA 3
Ekonomik Ton
Dardanel
D NOVA 3
Tuna komadi u biljnom ulju
Ocean
D NOVA 3
Yellowfin Tuna Fillets In Brine
Dardanel
A NOVA 1
Filet lososa u salamuri
Il Capitano
B NOVA 3
Tunjevina komadi u biljnom ulju
Delhaize,Premia
NOVA 3
Pavés de Saumon
Loc Marée
A NOVA 1
filteri skuše u paradajz sosu
lovopromet
C NOVA 4