Barcode: 8718906920095
wild peaches
by Albert Heijn
Labels
no gluten
vegetarian
vegan
no lactose
nutriscore
nutriscore grade a
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.2 g |
| of which sugars | 7.2 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
wild peaches
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Truffles
Russel Stover
E NOVA 4
Rice
China Doll
B NOVA 1
Harrington's amish style hand made
Harrington's
A NOVA 1
Harrington's medium amish style hand made
Harrington's
A NOVA 1
THE MAX Cheese Quesadilla Pizza, 5 OZ
D NOVA 4
Dried Lima Beans
China Doll
A NOVA 1
Red beans
Kirby
A NOVA 4
THE MAX Chicken Quesadilla Pizza, 5 OZ
D NOVA 4
Virgin Coconut Oil
Alofa
E NOVA 2
Kirby, black beans, creole seasoning, ready to eat
Kirby
B NOVA 3
White Beans Pottage
Kirby
B NOVA 4
Refined coconut oil
Alofa
E NOVA 2