Barcode: 4056489607823
Wild Power
by Lidl
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Wasser, Säuerungsmittel: Citronensäure; Kohlensäure, Säure Taurin, Farbstoff: Zuckerkulör; Süßungsmittel: Acesulfam K, A Vitamin B6), Cyanocobalamin (Vitamin B12).
Allergens
Erhöhter Koffeingehalt
Additives
e150a
e290
e330
e950
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bio-Haferdrink - Natur
Aldi, Gut Bio
D NOVA 3
Milchdrink - Popcorn-Geschmack
Limited Aldition, Milsani, Molkerei Gropper
D NOVA 4
better4u soda
sunriser popz
C NOVA 4
Hafer Drink Natur
GUT bio
C NOVA 3
Bio-Linsenwaffeln - Oriental
Gut Bio, SanoRice Belgium
C NOVA 4
Hafer Drink Natur Bio
GUT bio
C NOVA 3
Orangensaft 0,33 Liter
Rio d'Oro
C NOVA 1
1-1 elps support the normal function of the Immune
Aldi
D NOVA 4
Strawberry Popz probiotic Soda
Summit
C NOVA 4
Aqua Sport isotonic cranberry plus Calcium & Magnesium
Aqua +
C NOVA 4
Flirt Zitrone
Flirt
D NOVA 4
Apfelschorle, 60 % Fruchtgehalt
Rio d'Oro, Altmühltaler Getränke
C NOVA 4