Barcode: 0853240004143
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, pear puree, prickly pear cactus puree, strawberry puree, organic lemon juice, natural flavors, prickly pear cactus extract.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nectar pêche de vigne
l'arbre a jus
E NOVA 3
Orange à jus, variété Valencia
CAPOSUD, Sans marque
B
Pur jus de pomme Brut
charrin fruits
NOVA 1
Pomme Coing
L'Arbre à Jus
NOVA 1
Confiture de Fraises
La Roumanière
D NOVA 3
Confiture extra fraises de Carpentras
La Roumanière
D NOVA 3
Jus de poire
L'Arbre à Jus
C NOVA 1
Abricot Bergeron
L'arbre A Jus
D NOVA 3
Smart Granola Choco et Coco
E NOVA 3
Quetsches
La Roumanière
D NOVA 3
Orange pur jus
L'arbre à Jus
C NOVA 1
Confiture myrtille
La Roumaniere
D NOVA 3