Barcode: 7613063003036
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 363.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 9.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zutaten: Langkornreis parboiled 85%, Wildreis 15% Ingredients: riz à grain long 85%, riz sauvage 15% Ingredienti: riso a chicco lungo 85%, riso selvatico 15%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Shreds Green Leaf, Salad
Fresh Express Incorporated
A
Simply spinach cooking greens
Simply, Fresh Express Incorporated
C NOVA 3
Diced Southern Slaw Cabbage And Carrots
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Premium Romaine
Fresh Express
A NOVA 1
Double Carrots Salad
Fresh express
A NOVA 1
Iceberg Garden Lechuga Repollo
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
3 color deli coleslaw
A NOVA 1
Smoked bbq sriracha premium slaw salad kit
B NOVA 4
Tender Leaf Blends Spinach
Fresh Express
A NOVA 1
Juicing greens
Fresh Express
A NOVA 1
Green & Crisp Salad
Fresh Express Incorporated
A NOVA 1
Iceberg garden
Fresh express
A NOVA 1