Barcode: 0015585001564
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 16.1 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Shrimp
Related Products in Seafood
15 Vissticks
Iglo
B NOVA 3
Tex-Mex Fish Nuggets
Jacomare
D NOVA 4
Fish Nuggets
Jacomare
B NOVA 4
Medaillons de limande-sole
Jacomare
A
Filetti di platessa alla mugnaia
C NOVA 3
Vissticks
Iglo
B NOVA 3
10 vissticks
Iglo
A
Glutenvrij 12 vissticks
Iglo
B NOVA 3
Lekkerbekje traditionaleel
Iglo
C NOVA 4
Filetti di passera
Deliz
A NOVA 1
Lekkerbekjes traditioneel
Iglo
B NOVA 4
krevety vannamei
Seafood
B NOVA 4