Barcode: 0055742566406
Wild Sole Fillets
by compliments
Labels
sustainable
sustainable fishery
no preservatives
sustainable seafood msc
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 63.4 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.7 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
wild sole fillets
Related Products
Gemüsepfanne Provence Style
Freshona, Lidl
B NOVA 3
Brown cane sugar
Fairglobe
E
Cukier biały
Lidl
NOVA 2
Perlembourg
Lidl
C NOVA 4
Formaggio fuso al gusto cheddar
Milbona
E NOVA 4
Sucre en poudre
Lidl,Navarre
E NOVA 2
Fettarmer Fruchtjoghurt Heidelbeere
Milbona
NOVA 4
Weizenmehl
Belbake, Lidl
A NOVA 1
Zucchero bianco
Belbake
E
Sucre en morceaux
Navarre
E NOVA 2