Barcode: 5060534670730
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 263.0 kcal |
| Fat | 12.5 g |
| of which saturated | 5.5 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 33.0 g |
| Salt | 5.3 g |
Ingredients
Wild British Venison, Quinoa, Wagyu Fat, Salt, Cracked Black Pepper, Garlic Powder, Cherry Extract, Probiotic Culture, Preservatives: Sodium Nitrite
Additives
e250
Related Products in Meats And Their Products
Terrine de Sainte Eulalie pur porc ROME
Goutez l’Ardèche
E
Salade de pieds
Patrick Verrière
A NOVA 4
Saucisse et purée de pomme de terre
Verrière Traiteur
D NOVA 4
Pate Normand Pommeau
La Table De guillaume
D NOVA 4
Mousse de foie au calvados Produit
La Table De Guillaume
C NOVA 4
Terrine au Livarot
La Table de Guillaume
D NOVA 4
Terrine de Lièvre au Cognac
Charcuterie ROME
E NOVA 3
Saucisses de Toulouse aux lentilles
Lea nature
C NOVA 4
800G Tripes Mode De Caen Table De Guillaume
la table de Guillaume
C NOVA 3
Terrine de Chevreuil aux myrtilles
charcuterie Rome
E NOVA 3
Terrine de porc aux cepes
Charcuterie Rome
E NOVA 4
2 Gâteaux de foie de volaille sauce fiancière
Patrick Verrière
C NOVA 4