Barcode: 0057836020856
Wild Wonders
by Sunset
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.4 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Tomatoes
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic White Bread
Whole Foods,Whole Foods Market
D NOVA 4
Whole foods market, organic seven grain bread
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
C NOVA 4
Whole foods market, organic whole wheat pita bread
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
A NOVA 3
Whole foods market, organic challah roll
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
D NOVA 3
Organic White Hot Dog Buns
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
C NOVA 4
Organic White Wheat Bread
Whole Foods Market,Whole Foods Market Inc.
B NOVA 4
Organic Wheat Hot Dog Buns
Whole Foods Market,Whole Foods Market Inc.
B NOVA 4
Organic Spelt Bread
Whole Foods Market
B NOVA 3
Organic plain english muffins, plain
C NOVA 4
Whole foods market, organic pita bread
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
B NOVA 3
Whole foods market, oatmeal bread
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
B NOVA 4
Whole foods market, white hot dog buns
Whole Foods Market, Whole Foods Market Inc.
C NOVA 4