Barcode: 4018344511171
Wildbahn Tomate-Mozzarella
by Larsen
Labels
sustainable
sustainable fishery
sustainable seafood msc
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 109.0 kcal |
| Fat | 4.9 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
PAXY
Related Products in Seafood
Pilchards in Tomato Sauce
Lucky Star
A NOVA 3
Shreded Tuna in Water
Spar
A NOVA 3
Filetti di merluzzo
I&J
A NOVA 1
2 Seeded Haddock Fillets
Waitrose
A NOVA 4
Cuori di filetto di merluzzo
I&J
A NOVA 1
Filetti croccanti di merluzzo
I&J
B NOVA 4
Crisp And Chunky ? Classic
Sea harvest
B NOVA 4
Tuna fillet in olive oil
Twist
C NOVA 3
Lazac Paradicsomszószban
Twist
C NOVA 4
Tonhal konzerv
Twist
B NOVA 3
Panírozott lepényhal filé
Royal quality seefod
C NOVA 4
Sprotni növényi olajban
Auchan
C NOVA 1