Barcode: 0734845167122
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black tea, strawberry, raspberry & blackcurrant flavour.
Related Products
Fresh Cut Asparagus Tips
Del Monte, Del Monte Foods Inc.
A NOVA 3
Fruit Cocktail In Extra Light Syrup
Del Monte
A NOVA 3
Tomate ketchup
del monte,delmonte
D NOVA 4
Stewed Tomatoes
Delmonte Quality
A NOVA 4
Tomato Juice
Del Monte
A NOVA 3
Tomato sauce
Del Monte
C NOVA 3
Lite Sliced Peaches In Extra Light Syrup
Del Monte
A NOVA 3
Peas & Carrots
Del Monte
NOVA 3
Pear halves in extra light syrup
Del Monte
B NOVA 3
Fresh Cut Sweet Peas
Del Monte
A NOVA 3