Barcode: 4260509930499
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 494.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | 2.6 g |
| Carbohydrates | 53.0 g |
| of which sugars | 7.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
Mais (64%), Sonnenblumenöl", Erdbeerpulver (13%)
Related Products in Snacks
popcorn lol surprise
D NOVA 3
maca vanilla cacao nibs
Doisy & Dam
E NOVA 3
Crispy lentil sticks
C NOVA 4
Buttons 70% Cocoa
Doisy & Dam
E NOVA 4
Maize sticks
Ella's Kitchen
B NOVA 3
D&Ds
E NOVA 4
Doughlicious Chocolate Truffle
The London Dough Co.
D NOVA 4
Corners - pop veggie crisps
Corners
C NOVA 4
Blueberry cupcake butterfly pops
NOVA 4
Cheddar cheesies
Cheesies
E NOVA 3
Dark chocolate maple, toasted rice & pink salt
Doisy & Dam
E NOVA 4
Peach banana melty sticks
Ella's Kitchen
C NOVA 3