Barcode: 8717127920013
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 227.0 kcal |
| Fat | 1.4 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 22.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 28.0 g |
| Proteins | 17.2 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
verse zeewier met zeezout
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
KOSHER DILL
Mt. Olive
D NOVA 4
Croky Paprika flavour
Croky
D NOVA 4 Eco-Score A
Bran Flakes
Kellogg's
B NOVA 4 Eco-Score D
Black Raisins
Green Leaf
B Eco-Score B
Express Reis Vollkornreis
Bon-Ri
NOVA 3 Eco-Score D
Lay's Ciuperci de pădure și smântână
Lay's
D NOVA 4 Eco-Score B
Reis Jasminreis
Golden Sun
B Eco-Score E
Ciabatta Rolls
Asda
C NOVA 4
Lay's Cașcaval 60g
Lay's
D NOVA 4 Eco-Score B
Courgettes-Tomates cerises Cuisinées
CARREFOUR EXTRA, Carrefour
B NOVA 3 Eco-Score B
Anneaux miel
U
B NOVA 4 Eco-Score B
white MISO paste
TRADER JOE'S
NOVA 3 Eco-Score B