Barcode: 4003185231180
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 128.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 30.8 g |
| of which sugars | 30.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zucker, 18% schwarzes Johannisbeermark, 15% Rotwein (enthält SULFITE), Wasser, schwarzer Johannisbeersaft, 5% Bitterorangen mit fein geschnittenen Schalenstreifen, Zitronensaft aus Zitronensaftkonzentrat, Geliermittel Pektine (aus Apfel), Gewürze.
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Additives
e440
Related Products in Condiments
Sos piri piri
Sol Mexicano
D NOVA 4
Majonez wegański klasyczny
The Kochmanski Company
D NOVA 4
Sos z czosnku niedźwiedziego
Kosz Natury
D NOVA 4
Sól kujawska
Ciech
NOVA 2
Pesto Zielone. Sos na bazie bazyli.
Biedronka
D NOVA 4
Vegeta
Podravka,Vegeta
E NOVA 4
Majonez delikatesowy
Madero
D NOVA 3
Sos sojowy ciemny
House of Asia,De Care
E NOVA 4
Kapary w zalewie
El Toro Rojo
NOVA 3
100% roślinny majonez z czosnkiem i papryką
Kochmański,The Kochmanski Company
D NOVA 4
Tonkatsu sauce
House of Asia
E NOVA 4
Sól warzona spożywcza jodowana
Culineo,Ciech Soda
NOVA 2