Barcode: 2720704008307
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 406.0 kcal |
| Fat | 25.0 g |
| of which saturated | 12.3 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.8 g |
| Salt | 4.9 g |
Ingredients
WILDSCHWEINFLEISCH, SCHWEINEFLEISCH, SALZ, PFEFFER, NATÜRLICHE AROMEN, DEXTROSE, SACCHAROSE, ANTIOXIDATIONSMITTEL : ASCORBINSÄURE, KONSERVIERUNGSMITTEL NATRIUMNITRIT, KALIUMNITRAT.
Additives
e250
e252
e300
Related Products in Meats And Their Products
Namet Macar salam 50
Namet
D NOVA 4
Namet Gurme Sucuk
Namet
NOVA 4
Smoked Chicken
Dan3t
C
Beef Pastirma
Polonez
E NOVA 3
BASKAYA EFE HALAL Salsiccia affettata di pollo e bovino
BASKAYA EFE
E
Пилешко месо за дюнер
bim
B NOVA 4
Aç Bitir Hindi salam
Pinar
NOVA 4
Smoked turkey
Danet
NOVA 3
Pratik Hindi Füme
Maret
C
Dana Cızbız Köfte
Uzman Kasap
D NOVA 3
chicken pepperoni slicedزا
Danet,
E NOVA 4
Hindi Füme
Namet
NOVA 4