Barcode: 6009704172239
Willards Monster Munch original
by Willards
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
south africa
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 543.0 kcal |
| Fat | 34.9 g |
| of which saturated | 15.4 g |
| Carbohydrates | 54.0 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 5.5 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Maize droge.nated Vegetable Oil (Palm Fruit), Tomato Flavouring Ma.todextrin (Maize), Sugar, Acid (E262, E330), Salt, MSGavour Enhancer), Potassium Chloride (E508), Flavouring (Paprika Powder (Irradiated), Anti-caking Agent (ES51), Unhydrogenated Vegetable Oil (Palm Fruit, Sunflower Seed), Colourants (E122, E172), Flavour Enhancer (E631, E624, E627), Gum Arabic, Acidity Regulator (E575), Sodium Saccharin (Non-nutritive Sweetener), Capsicum Extract *Contains Genetically Modified Organisms
Additives
e122
e172
e262
e330
e414
e575
e624
e627
e631
e954
Related Products in Snacks
Micro popcorn
Unil as
D NOVA 4
Tortilla Chips
Eldorado
C
Belgiske trøffler med karamell og havsalt
Jacobs Utvalgte,Jacobs,Unil,Natra Malle
E NOVA 4
Kandisert appelsin Mørk sjokolade
Jacobs
E NOVA 4
Lakris med melkesjokolade og lakrispulver
Unil
E NOVA 4
Grillcoleslaw perfekt på hamburger
Eldorado
C NOVA 4
Våre smakfulle favoritter
Jacobs,Jacobs utvalgte
E NOVA 4
Micro Popcorn Med Smørsmak
Eldorado,Nataïs,Unil
D NOVA 4
MellomBar Banan og Melkesjokolade
Unil
D NOVA 4
Sjokokrønsj søte og salte
Unil as
E NOVA 4
Mellombar Jordbær & Hvit Sjokolade
Unil as
D NOVA 4
Mellombar salt karamel
ELDORADO
D NOVA 4