Barcode: 4018852022244
Williams-Christ Birne
by Bebivita
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
Categories
Available in
bulgaria, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.5 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
fruits 94% (varieties of pear Williams Christ" by 60%, low acid Apple juice concentrate), rice semolina, rice starch, vitamin C. CONTAINS NO GLUTEN
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Citrus Salad
Del Monte
B NOVA 1
Cocktail superfruits
Uberti
D NOVA 3
Kapusta kiszona
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Aleksy Sobczak
B NOVA 3
Country Everything Bread
Longos
C NOVA 4
Malted Rye Barley Bread
Morrisons
NOVA 4
Лохина
ORNIBERRY
Petit pain sandwich rustique
C NOVA 3
Coburg Cob
Morrisons, Morrisons Market Street
NOVA 4
Costco Grain and Celery
Kirkland
NOVA 4
Poivrons doux farcis
Kirkland Signature
D NOVA 3
Bagel sésame x4
E.Leclerc
C NOVA 3
Red Grapefruit
B NOVA 1