Barcode: 20493035
Williams Christ Birnen
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 70.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
56,4% poires, eau, 9,6% sucre, acidifiant: acide citrique.
Additives
e330
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Assainissement pimenté à la japonaise
NOVA 1
Café Molido Natural
hacendado
C NOVA 1
I Bibanesi KAMUT bio
I Bibanesi
D NOVA 3
Multi Grain
Wasa
A NOVA 4
miel pops loops
Kellogg's
D NOVA 4
Protein bread
Smaakt
A NOVA 4
Lentilles vertes
Grain de frais
A NOVA 1
spécial croque monsieur
Leader Price
E NOVA 4
Bratnudeln Thailändische Art
NOVA 4
joker le pur jus
joker
C NOVA 1
noix de coco râpée
Fruidyllic
E NOVA 3
Jus de pomme de Bretagne
Itinéraire des Saveurs
D NOVA 1