Barcode: 4048517702754
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
CHRISTBIRNE granini TRINKGENUSS MIT AND WILLIAMS
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Aito Oat Drink Natural
Aito, Fazer
C NOVA 3
Kaurajuoma
Fazer, Aito
C NOVA 3
Panera Bread, Tropical Fruit Punch, Medium
Panera Bread
C
Kaakaojuomajauhe
Pirkka
NOVA 4
Sunshine kaurajuoma
aito, Fazer
C NOVA 4
Vichy
Pirkka
A
Sokeriton persikkajäätee
Pirkka
C NOVA 4
Kaurajuoma barista
Fazer,Aito
D NOVA 3
Aito Barista Haferdrink
Aito, Fazer
D NOVA 3
Appelsiinitäysmehu
Pirkka
C NOVA 1
Barista Kaurajuoma Caramel
Fazer,Fazer Aito
E NOVA 4
Punainen Jaffa
Pirkka
E NOVA 4