Barcode: 8682472500183
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 349.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 86.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Gelatine alimentaire
Additives
e428
Related Products in Cooking Helpers
Pâte à sucre
Pâtisdecor
E NOVA 4
Glace royale
Patisdecor, Patisdecor Pro
NOVA 3
Pate a sucre
Patisdecor
E
Gatosport
Overstim
NOVA 4
Pate a sucre
Patis decor
E NOVA 4
Patis decor
Patis decor
E NOVA 4
FONDANT PATISSIER CAFE PATISDECOR
PATISDECOR
E NOVA 4
Pâte à Sucre Bleue
Patisdecor
E NOVA 4
Pâte à sucre
Scrapcooking
E NOVA 4
Pâte à sucre
Patisdecor
E NOVA 4
Pâte à Sucre - Rouge - 100G - Scrapcooking
Scrapcooking
E NOVA 4
Pate a sucre blanche
Patis decor
E NOVA 4