Barcode: 4270345080244649
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 206.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 7.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Joe's Crab Shack, Crispy Shrimp, Add On
Joe's Crab Shack
E
Yard House, GS Spiced Balsamic Vinaigrette, 2 Fl Oz
Yard House
E
Dominos, Spinach, For Extra Large Hand Tossed Pizza
Dominos
C
Sheetz, Strawberry Smoothie Puree, For Smoothiez, Large
Sheetz
D
Dominos, Extra Cheese & Double Cheese, For Medium Crunchy Thin Crust Pizza
Dominos
E
Little Caesars, Pineapple
Little Caesars
A
Moe's Southwest Grill, Fish, Double, For Kids
Moe's Southwest Grill
A
Sonic, Mayo
Sonic
B
Long John Silver's, Honey Mustard Sauce
Long John Silver's
E
Denny's, Buffalo Sauce
Denny's
E
Applebee's, Extra Patty
Applebee's
E
McDonald's, Newmans Own Creamy French Dressing
McDonald's
D