Barcode: 1347731479798031307
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For #13 Original Italian, Regular & Tub
Jersey Mike's Subs
E
Jersey Mike's Subs, Extra Meat & Cheese, For #4 The Number Four, Wrap
Jersey Mike's Subs
E
Quiznos, Dressing, For Honey Mustard On Flatbread
Quiznos
C
Qdoba, Flour Tortilla, 12.5 In
Qdoba
D
Papa John's, Original Crust, For Large Pizza
Papa John's
C
Olive Garden, 3 Meatballs, For Create Your Own Pasta
Olive Garden
E
Jason's Deli, Roast Beef, For Whole Sandwich
Jason's Deli
D
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For Chicken Bacon Ranch Cheesesteak, Regular
Jersey Mike's Subs
C
Jersey Mike's Subs, Extra Meat, For #2 Jersey Shore Favorite, Mini
Jersey Mike's Subs
E
Sheetz, Sour Cream, For Walking Tacoz
Sheetz
Wawa, Ketchup, For Breakfast Bowl
Wawa
B
Sheetz, Strawberry Colada Smoothie Puree, For Shmart Smoothie, Large
Sheetz
D