Barcode: 520255746729916176910
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sirup - Cola light Geschmack
Sodastream
NOVA 4
מים בטעם ענבים
נביעות
NOVA 4
Concentré cola
Sodastream
D NOVA 4
Getränkesirup Zitronen-Limetten-Geschmack
sodastream
D NOVA 4
שוקולית
שוקולית
Apfel
Sodastream
B NOVA 4
GingerAle
Sodastream
NOVA 4
קפה נמס
Elite
משקה סויה
תנובה
NOVA 4
Saveur orange
Sodastream
D NOVA 4
Jus Citron Menthe
Spring
E NOVA 4
Orange light Sodastream
sodastream
NOVA 4