Barcode: 100402437148936878464638
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,430.0 kcal |
| Fat | 97.0 g |
| of which saturated | 45.0 g |
| Carbohydrates | 63.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 12.0 g |
| Proteins | 77.0 g |
| Salt | 8.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Qdoba, Chicken Fajita Nachos
Qdoba
A
Red Lobster, White Wine & Roasted Garlic Mussels
Red Lobster
E
Red Lobster, Crab Linguini Alfredo, Full Portion
Red Lobster
E
Perkins, Build Your Own Omelet
Perkins
A
TGI Friday's, Chicken & Waffles, Available At Select Locations Based On Ingredients & Equipment
TGI Friday's
E
Perkins, Jumbo Shrimp Dinner
Perkins
B
PF Chang's, Kung Pao Chicken, Lunch
PF Chang's
E
Red Lobster, 7 Oz Sirloin Steak
Red Lobster
E
Famous Dave's, Baby Back Full Rack, Memphis
Famous Dave's
E
Wawa, Chicken Quesadilla
Wawa
B
Sbarro, Omelette, Min
Sbarro
E
Golden Corral, Sausage & Egg Skillet
Golden Corral
C