Barcode: 21870417407913560
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 104.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 26.0 g |
| of which sugars | 26.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jus 100% ananas
Ceres
C NOVA 1 Eco-Score E
Jus 100% coktail d'ete
Ceres
E NOVA 1 Eco-Score E
Recovery drink chocolat
Aptonia, Decathlon
NOVA 4
Jus 100% raisin rouge
Ceres
E NOVA 1 Eco-Score E
Jus 100% passion
Ceres
D NOVA 1
Iso+ strawberry cherry x4
Aptonia, Décathlon
NOVA 4
Jus 100% orange
Ceres
C NOVA 1 Eco-Score E
Chevaquine special rougail
Maison rama
Eco-Score D
Jus 100% multi fruits
Cerés
D NOVA 1 Eco-Score D
Jus 100% orange
Ceres
C NOVA 1 Eco-Score D
Jus 100% mangue
Ceres
D NOVA 1 Eco-Score E
Jus 100% raisin blanc
Ceres
E NOVA 1