Barcode: 61222348082794202
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 433.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Appetizers Sides
Carrabba's Italian Grill, Plain Freshly Steamed Broccoli
Carrabba's Italian Grill
A
Golden Corral, Applesauce
Golden Corral
C
Wawa, Potato Salad
Wawa
D
Wingstop, 2 Boneless Wings, Original Hot Sauce
Wingstop
D
McDonald's, Yoplait Go Gurt Low Fat Strawberry Yogurt
McDonald's
A
Jimmy John's, Thinny Jimmy Chips
Jimmy John's
Chipotle, Chips & Tomatillo Green Chili Salsa
Chipotle
C
Joe's Crab Shack, Corn On Cob
Joe's Crab Shack
B
White Castle, 5 Mozzarella Cheese Sticks
White Castle
C
Sonic, 4 Mozzarella Sticks, Small
Sonic
E
The Capital Grille, Cast Iron Garlic Shrimp
The Capital Grille
C
Panera Bread, Blueberry Squeezable Yogurt, Kids
Panera Bread
B