Barcode: 405136441921492112
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Fanta orange
Coca-Cola
E NOVA 4
Redbull energy drink
Redbull
E NOVA 4
Nestea Limón
Nestea,Coca-Cola
D NOVA 4 Eco-Score B
Cerveza Lager Clásica
Steinburg,Hacendado
NOVA 3 Eco-Score B
Yogur estilo Griego
Dia
E NOVA 3 Eco-Score E
Apfel Direktsaft naturtrüb
Elmenhorster
D NOVA 1 Eco-Score B
Super Poulain
Poulain
NOVA 4 Eco-Score A
THAI TEH HIJAU 200G
Chatramue,ชาตรามือ,ตรามือ
B NOVA 4 Eco-Score A
Nalu vert
navy
D NOVA 4
Agua de coco 100% natural
Chaokoh,Theppadungporn Coconut Co
B NOVA 1 Eco-Score E
Cowboy cocktail fruit punch
Arizona
D NOVA 4 Eco-Score E
Red Bull Sugarfree
Red Bull
C NOVA 4