Barcode: 347671904005998176464
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,840.0 kcal |
| Fat | 142.0 g |
| of which saturated | 19.0 g |
| Carbohydrates | 98.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 42.0 g |
| Salt | 5.7 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Golden Corral, Carne Guisada
Golden Corral
A
Romano's Macaroni Grill, Chicken Marsala
Romano's Macaroni Grill
E
O'Charley's, Bone In Ribeye Steak
O'Charley's
E
Red Lobster, Farm Raised Catfish, Blackened
Red Lobster
A
Whataburger, 2 Whatachickn Strips, Kids Meal, Kids
Whataburger
A
Applebee's, Double Glazed Baby Back Ribs, Half Rack
Applebee's
E
Sbarro, Baked Ziti
Sbarro
E
PF Chang's, Chiang Mai Noodle Bowl
PF Chang's
E
Joe's Crab Shack, 1 Lb Clams
Joe's Crab Shack
A
Noodles & Company, Wisconsin Mac & Cheese, Side
Noodles & Company
D
Golden Corral, Fajita Chicken
Golden Corral
B
Ruby Tuesday, Grilled Salmon, Fit & Trim
Ruby Tuesday
E