Barcode: 4442164162844025091
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 182.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cola Zero Sugar Tompouce Flavour Special Edition
Jumbo
NOVA 4
Green Tea with Honey PET
Arizona
D NOVA 4
Oats barista milk
Jumbo
C NOVA 3
Amandeldrink Naturel
Jumbo
C NOVA 4
Iced Tea with Peach Flavour PET
Arizona
D NOVA 4
Oats Ongezoet
Jumbo
B NOVA 4
Aardbei, appel, banaan
Jumbo
C NOVA 1
Sinaasappelsap
Jumbo
C NOVA 1
Blueberry White Tea PET
Arizona
D NOVA 4
Smoothie Chia Appel Mango Spinazie
Jumbo
C NOVA 1
Oats Naturel
Jumbo
D
Pomegranate Green Tea PET
Arizona
D NOVA 4