Barcode: 68717533648999524623116
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Sheetz, Texas Pete Hot Sauce Packet, For MTO Subz, Whole
Sheetz
C
Sheetz, Salsa, For MTO Subz, Whole
Sheetz
C
Sheetz, Chai Syrup, For Steamerz, Medium
Sheetz
D
Dominos, Salami, For Large Brooklyn Style Pizza
Dominos
E
Sheetz, Chai Syrup, For Red Alert, Large
Sheetz
C
Qdoba, 10 Fire Roasted Shrimp
Qdoba
D
Sheetz, Chili Sauce, For MTO Chicken Sandwich
Sheetz
A
Denny's, American Cheese
Denny's
C
Papa John's, Pepperoni, For Original Crust Medium
Papa John's
B
Sheetz, Strawberry Syrup, For Steamerz, Large
Sheetz
D
Ruby Tuesday, Extra Virgin Olive Oil
Ruby Tuesday
B
Sonic, Green Apple, Large
Sonic
C