Barcode: 1310971448372587
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 322.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | 4.5 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Appetizers Sides
Sonic, 8 Mozzarella Sticks, Large
Sonic
E
Chipotle, Chips & Tomatillo Green Chili Salsa
Chipotle
C
McDonald's, Yoplait Go Gurt Low Fat Strawberry Yogurt
McDonald's
A
Wawa, Potato Salad
Wawa
D
The Capital Grille, Cast Iron Garlic Shrimp
The Capital Grille
C
Joe's Crab Shack, Corn On Cob
Joe's Crab Shack
B
Panera Bread, Blueberry Squeezable Yogurt, Kids
Panera Bread
B
Jimmy John's, Thinny Jimmy Chips
Jimmy John's
Golden Corral, Applesauce
Golden Corral
C
White Castle, 5 Mozzarella Cheese Sticks
White Castle
C
TGI Friday's, Green Bean Fries
TGI Friday's
E
Carrabba's Italian Grill, Plain Freshly Steamed Broccoli
Carrabba's Italian Grill
A