Barcode: 24899641969171077141
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 204.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 47.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Appetizers Sides
Potbelly Sandwich Shop, Applesauce Cup
Potbelly Sandwich Shop
Popeyes, Coleslaw, Regular, Gluten Free
Popeyes
C
Bob Evans, Candied Bacon
Bob Evans
E
Yard House, GS Chilled Edamame, GS Sides
Yard House
A
Yard House, Chicken Lettuce Wrap
Yard House
E
Golden Corral, BBQ Chicken Wings
Golden Corral
B
TGI Friday's, 2 Choice Eggs, Sunny Side Up
TGI Friday's
D
O'Charley's, Applewood Smoked Bacon, 3 Strips
O'Charley's
C
Sbarro, Fruit Salad, 16 Oz
Sbarro
A
Pizza Hut, 1 Traditional Bone In Wing, Garlic Parmesan
Pizza Hut
B
O'Charley's, Steakhouse Tomato Salad
O'Charley's
D
Hooters, 50 Breaded Wings
Hooters
E