Barcode: 29062535451749611004
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 153.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 9.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tropicana Mandarine Mangue Yuzu
Tropicana
D NOVA 1
Tropicana Pulpissimo extra pulpe
Tropicana
C NOVA 1
Tropicana Douceur du Matin
Tropicana
C NOVA 1
Red Lobster, Juice, Kids
Red Lobster
E
Tropicana Pomme Framboise
Tropicana
C NOVA 1
Tropicana Clémentines pressées
Tropicana
C NOVA 1
Taco Bell, Tequila, 80 Proof, Double
Taco Bell
B
Tropicana Pomme kiwi concombre
Tropicana
C NOVA 1
Tropicana Jus d'orange sans pulpe 1 L
Tropicana
C NOVA 1
Romarin
Ducros
NOVA 1
Tropicana Oranges pressées avec pulpe
Tropicana
C NOVA 1
Einstein Bros, Frozen Vanilla Latte, 16 Fl Oz
Einstein Bros
C