Barcode: 602151122484051365440177
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 49.0 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Golden Corral, Baked Honey Teriyaki Chicken Legs
Golden Corral
D
Applebee's, Riblet Platter
Applebee's
E
McDonald's, Hotcakes & Sausage
McDonald's
E
Del Taco, Carne Asada Wet Burrito Plato
Del Taco
A
O'Charley's, 8 Oz Prime Rib, Blackened
O'Charley's
C
Wawa, Chipotle Tuna Salad Hoagie Bowl
Wawa
E
Perkins, Hammin Egger
Perkins
B
Carrabba's Italian Grill, Fettuccine Alfredo, Regional
Carrabba's Italian Grill
E
Bob Evans, Sunrise, High Calorie
Bob Evans
B
Golden Corral, Honey Teriyaki Chicken Breasts
Golden Corral
A
Golden Corral, Chicken Quesadilla
Golden Corral
E
Applebee's, Riblets, Refill Order
Applebee's
E