Barcode: 513565531458950109315
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 220.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
LECH FREE CITRUS SOUR
NOVA 3 Eco-Score D
Ramlösa Granatäpple
Ramlösa
B
Niška narandža
E NOVA 4
whole ultra-filtered milk lactose free
fairlife
B NOVA 1 Eco-Score D
HIGH PROTEIN MILK SHAKE
Core Power
NOVA 4
Natural mineral water
Evian
A NOVA 1
Cacao
cebe
NOVA 1
Citronjuice
ICA
B NOVA 1 Eco-Score E
Milkshake Chocolate Flavor
Barebells
NOVA 4 Eco-Score D
Auchan
Auchan
C NOVA 4 Eco-Score A
Don Simón Té Frío Melocotón
Don Simon
C NOVA 4 Eco-Score B
Kiwi Blend Energy Drink
Reign Storm,Reign
C NOVA 4