Barcode: 38093151418700845
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 348.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 39.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Wendy's, Coca Cola, Large
Wendy's
E
White Castle, Vanilla Shake, Minneapolis Only, Small
White Castle
C
Starbucks, Teavana Shaken Pineapple Black Tea Infusion Lemonade, Tall
Starbucks
B
Wendy's, Dr Pepper, Small
Wendy's
E
White Castle, Chocolate Shake, St Louis Only, Medium
White Castle
B
Burger King, Dr Pepper, 29 Fl Oz
Burger King
B
TGI Friday's, Iced Latte, Chocolate
TGI Friday's
E
Potbelly Sandwich Shop, Sweetened Iced Tea
Potbelly Sandwich Shop
B
Sheetz, Caramel Hot Chocolate, Medium
Sheetz
E
Papa John's, Gatorade Glacial Cherry, 20 Oz
Papa John's
B
Jamba Juice, Peach Perfection Smoothie, Large
Jamba Juice
E
Wawa, Mint Cream Smoothie, 24 Oz
Wawa
C