Barcode: 4877432425214351243506
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 266.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 63.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
undefined
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Entrees
Outback Steakhouse, 9 Oz Sirloin & Coconut Shrimp
Outback Steakhouse
E
Bob Evans, Broasted Chicken, 2 Piece White, Low Calorie
Bob Evans
A
Panda Express, String Bean Chicken Breast
Panda Express
A
Yard House, Pan Seared Ahi
Yard House
E
PF Chang's, Buddhas Feast, Stir Fried
PF Chang's
E
Romano's Macaroni Grill, Butternut Asiago Tortellacci
Romano's Macaroni Grill
E
IHOP, 55+ French Toast
IHOP
E
Del Taco, Mini Bacon Quesadilla
Del Taco
E
Romano's Macaroni Grill, FM Chicken Parmesan
Romano's Macaroni Grill
C
O'Charley's, O Charleys Chicken Tender Appetizer, Chipotle
O'Charley's
E
Wendy's, 4 Piece Chicken Tenders
Wendy's
E
LongHorn Steakhouse, Bacon Wrapped Shrimp & Grits, Lunch
LongHorn Steakhouse
E