Barcode: 3896968340883130969079
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Dominos, BBQ Sauce, For Large Hand Tossed Pizza
Dominos
E
Sonic, Raspberry, Small
Sonic
A
Sheetz, Herb Sub Roll, For MTO Subz, Whole
Sheetz
D
Sonic, Green Apple, Wacky Pack
Sonic
B
Long John Silver's, BBQ
Long John Silver's
E
Sheetz, Chai Syrup, For Iced Mocha, Small
Sheetz
B
Sheetz, Mayonnaise, For MTO Chicken Sandwich
Sheetz
C
Quiznos, Dressing, For Italian Meatball, 8"
Quiznos
B
IHOP, Fat Free Raspberry Vinaigrette Dressing
IHOP
C
Popeyes, Tartar Sauce
Popeyes
E
Frisch's Big Boy, French Dressing, Fat Free
Frisch's Big Boy
E
Marco's Pizza, Original Crust, Large
Marco's Pizza
B