Barcode: 2337529428004670462
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 112.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 28.0 g |
| of which sugars | 26.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lait Entier
Promess
C NOVA 1
Fresh Agrum
LIMOUZI
E NOVA 4
Drakkar Cola
NOVA 4
Nectar de fraise
Les fruits de ma passion
E NOVA 1
Pur jus grenade
Atelier Patrick Font
C NOVA 1
Jus de pomme framboise
Les fruits de ma passion
C NOVA 1
Nectar d'abricot
Les fruits de ma passion
E NOVA 3
Limounade
limozicola
D NOVA 3
Limonade
Drakkar
D NOVA 3
Soda aux agrumes
Drakkar
E NOVA 4
Nectar pêche de vigne
les vergers du jarrz
E NOVA 1
Jus de pomme
les fruits de ma passion
C NOVA 1